منوی دسته بندی

پک میوه ترحیم

پک میوه ترحیم

برای پذیرایی مراسم ترحیم و یادبود ، یکی از موارد مهم پک میوه ترحیم میباشد . در مراسم هایی که در بهشت زهرا ، سر مزار ، منزل ، مساجد و … برگزار میشود میتوانید از بسته های پذیرایی مراسم ترحیم هجران استفاده کنید.

بسته پذیرایی ترحیم
پک میوه ترحیم هجران

توضیحات پک میوه مراسم ترحیم :

تدارک دیدن لوازم پذیرایی برای مراسم ترحیم و یادبود همیشه دغدغه صاحبان عزا و برگزار کنندگان مراسم ختم و یادبود بوده است . تدارک دیدن لوازم پذیرایی برای مراسم ترحیم و یادبود همیشه دغدغه صاحبان عزا و برگزار کنندگان مراسم ختم و ترحیم بوده است .

پک میوه مراسم ترحیم و یادبود هجران برای پذیرایی مراسم ختم در مساجد ، تالار پذیرایی ، سر مزار ، منازل ، هتل و … آماده و پذیرایی میگردد

خدمات مجالس ترحیم با دارا بودن سالن های شیرینگ و بسته بندی در محیطی کاملا بهداشتی ، میوه های تازه و شسته شده و با کیفیت اقدام به تهیه بسته پذیرایی مینماید .

سابقه طولانی در تهیه بسته های پذیرایی برای مراسم های مختلف در کلیه نقاط تهران و مساجد تضمین کیفیت بسته های پذیرایی میباشد.

فواید سفارش از هجران :

آرامش و تمرکز بیشتر برگزارکنندگان مجالس و جلوگیری از گذراندن پروسه خرید و جمع اوری حداقل هفت کالای مختلف.

جلوگیری از وقت گرانبهای شما در ترافیک و هزینه های حمل و نقل و جلوگیری از گردآوری نیروی انسانی در مکان مناسب برای بسته بندی در اشکال غیراصولی و ریخت و پاش های نامتعارف.

در این راستا اساس کاری ما جلب رضایت مشتری بوده و خواهد بودو شما جهت برقراری ارتباط با ما و انجام خرید آسان و مقرون به صرفه می توانید فقط با یک تماس کالای مورد نظرتان را تنظیم و به موقع و با بهترین کیفیت دریافت نمائید.

بسته  های پذیرایی دوستدار طبیعت هجران با شعار نه به پلاستیک و همینطور : با عدم استفاده از طروف پلاستیکی هوای محیط زیست را داشته باشیم اقدام به تولید بسته های مقوایی زیبا نموده است .

در داخل بسته های پذیرایی برای مراسم ترحیم معمولا:

سه قلم میوه تازه و با کیفیت ، شسته شده

آب میوه تک نفره برند

پک کارد و دستمال و نمک

روبان مشکی تزیینی

روی هر پک قرار میگیرد .

سفارش آنلاین پک پذیرایی ترحیم :

شما میتوانید با مراجعه به وب سایت خدمات ترحیم هجران و فروشگاه آنلاین هجران ، سفارش خود را ثبت کنید و در تاریخ و ساعت مورد نظر تحویل بگیرید.

اقلام پذیرایی داخل هر بسته پذیرایی بنا به سلیقه مشتری قابل تغییر میباشد.

جهت مشاوره و رزرو با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۹۱۰۱۶۴۷۴ – ۰۹۱۲۶۱۷۰۳۵۴ – ۰۹۳۹۶۱۷۰۳۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما