منوی دسته بندی

تکنوازی نی مراسم ترحیم

تکنوازی نی مراسم ترحیم

ساز نی یکی از سازهای اصیل ایرانی میباشد که دارای صدایی معجزه آسا و حزن انگیز میباشد که در مراسم های ترحیم بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . تکنوازی نی مراسم ترحیم برای برگزاری مجالس ختم و یادبود میتواند باعث التیام داغ بازماندگان باشد.

تکنوازی نی مراسم ترحیم
تکنوازی نی مراسم ترحیم و یادبود

تکنوازی نی مراسم ترحیم چگونه است ؟

ساز نی یکی از قدیمی ترین سازهای بشر است که از گیاه نی ساخته شده است و نامش برگرفته از همین گیاه میباشد . از زمان های قدیم از این ساز در مراسم های ترحیم استفاده میشده است و تا به امروز به عنوان اصلی ترین ساز برای اجرای مراسم ترحیم میباشد . تکنوازی ساز نی در مناسبت های مختلفت مراسم یادبود استفاده میشود .

نوازنده ساز نی ، این ساز را در دستگاه های مختلف موسیقی ایران از جمله : شور ، اصفهان و … مینوازد . معروف ترین دستگاهی که در ساز نی برای مراسم ترحیم مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه دشتی میباشد که اصولا به نان دشتی غمگین نامیده میشود.

دانلود تکنوازی نی مراسم ترحیم :

برای استفاده شما عزیزان مجموعه هجران با همکاری برترین نوازندگان و اساتید ساز ، به اجرای مراسم ترحیم میپردازد و نمونه هایی از اجرای مراسم ترحیم و تکنوازی نی برای شما آماده شده است .

نمونه تصویری تکنوازی نی مراسم ترحیم :

مداحی مراسم ترحیم با نی :

برای زیباتر شدن اجرای مراسم ترحیم و یادبود میتوانید در کنار مداح از ساز نی نیز استفاده کنید که نمونه اجرای مراسم ترحیم به همراه ساز نی را میتواندی مشاهده کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مداحی با نی مراسم ترحیم بر روی لینک زیر کلیک کنید .

رزرو تکنوازی نی مراسم ترحیم :

برای رزرو نوازنده نی و اجرای تکنوازی ساز نی با مشاوران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما