منوی دسته بندی

اجاره اکو و مداح بهشت زهرا

اجاره اکو و مداح بهشت زهرا

برای برگزاری مراسم ترحیم در بهشت زهرا و سر مزار نیازمند خدمات مختلفی هستید . اجاره اکو و مداح بهشت زهرا یکی از مهمترین موارد برگزاری مراسم ترحیم سر مزار میباشد . مجموعه هجران آمادگی ارائه این خدمات میباشد.

اجاره اکو و مداح بهشت زهرا
اجاره اکو و مداح بهشت زهرا

نحوه اجاره اکو و مداح بهشت زهرا :

برای اجاره خدمات بر سر مزار پس از قطعی شدن تاریخ مراسم با کارشناسان مجموعه هجران تماس بگیرید و شماره قطعه ، ردیف ، قبر و همینطور روز ، تاریخ و ساعت را اعلام بفرمایید تا در اسرع وقت رزرو انجام شود .

نکته مهم : در تعدادی از قطعه های بهشت زهرا از جمله قطعات : ۳۰۳ ، ۳۰۷ ، ۳۲۸ به علت ازدحام مراسم مقررات خاصی برای ارئه خدمات میباشد و محدودیت اجرای مراسم و رزرو اکو را دارا میباشد برای این منظور با مشاوران با در تماس باشید

اجاره اکو و مداح بهشت زهرا
اجاره اکو و مداح بهشت زهرا

سیستم صوت :

نصب سیتم صوت حرفه ای از مهمترین موارد اجرای مراسم ترحیم میباشد که در کیفیت برگزاری مراسم تاثیر زیادی دارد . سیستم صوت حرفه ای شامل : پاورمیکسر ، میکسر ، بلندگو ، میکروفن و متعلقات لازم برای اجرا میباشد.

برق سیستم صوت : با توجه به اینکه در بهشت زهرا و سر مزار مشکل عدم وجود برق هست عوامل فنی هجران با تجهیز موتوربرق امکان ارئه برق امن را فراهم میکنند تا مشکلی ایجاد نشود .

مداح بهشت زهرا :

اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا به دو صورت عرفانی و مذهبی انجام میشود .

مدت زمان اجرا ۴۵ دقیقه الی یکساعت میباشد که بنا به فراخور مراسم و سفارش میزبان قابل تغییر میباشد .

مداحی : این نوع اجرا به صورت مذهبی میباشد که مداح به اجرای مراسم میپردازد . از مهم ترین موارد این نوع اجرا ، قرائت قرآن و مناجات ، خواندن زبانحال زنده یاد و بازماندگان ، خواندن روضه ای از اهل بیت (ع) میباشد.

مداحی در بهشت زهرا

ترحیم عرفانی : این اجرا در فضایی از موسیقی سنتی و عرفانی انجام میگیرد . در این نوع اجرا معمولا خواننده به همراه نوازنده ساز نی به اجرای مراسم میپردازد . خواندن اشعاری از شاعران بزرگ ایران زمین ، حافظ ، سعدی ، مولانا و … و اجرای تصنیف های از بزرگان موسیقی کشور از جمله : استاد بنان ، محمدرضا شجریان ، همایون شجریان ، علی زندوکیلی ، علیرضا افتخاری ، محمد اصفهانی و … از مهم ترین موارد اجرای مراسم ترحیم عرفانی میباشد.

اجرای تصنیف چرا رفتی از همایون شجریان

برای رزرو مداح در بهشت زهرا میتوانید اطلاعات کامل برگزاری مراسم ترحیم در بهشت زهرا از طریق لینک زیر دریافت کنید.

در صورتی که مایل باشید که مراسم ترحیم به صورت مذهبی توسط مداح انجام گیرد ، مداحان مجموعه هجران از بهترین مداحان کشور میباشند که دارای تاییدیه از کانون مداحان استان تهران ، خانه مداحان و سازمان تبلیغات اسلامی میباشند.

و در صورتی که بخواهید گروه موسیقی آوای هجران به اجرای مراسم ترحیم عرفانی بپردازد این گروه بهترین اجرا را با توجه به سابقه طولانی در اجرای مجالس ختم دارد و همینطور اجرای مراسم ترحیم هنرمندان و نام آوران بر عهده داشته است میتوانید با خیال آسوده مراسم خود را به مابسپارید.

زمان و نحوه رزرو :

برای مراسم های سوم و هفتم ، چهلم و سالگرد که تاریخ مراسم از قبل مشخص است در صورت امکان یک هفته زودتر با مجموع تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را رزرو نمایید .

برای رزرو میتوانید با تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید یا به صورت آنلاین از صفحه فروشگاه خدمات ترحیم هجران اقدام به رزرو نمایید.

خدمات بهشت زهرا :

برای رزرو دیگر خدمات بهشت زهرا از جمله :

رزرو سایبان صندلی

اجاره اکو و مداح

خدمات پذیرایی

چای و نسکافه

حلوا و خرما

پک میوه

گل آرایی و تاج گل

مهماندار

میتوانید از صفحه خدمات بهشت زهرا مشاهده و رزرو کنید .

رزرو آنلاین خدمات مورد نیاز :

گروه موسیقی عرفانی آوای هجران زیر نظر مجموعه خدمات ترحیم هجران قرار دارد . خدمات ترحیم هجران به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه ارائه دنده خدمات مجالس ترحیم میباشد که کلیه رزرو خدمات را به صورت آنلاین ارائه میدهد و شما میتوانید مجموعه خدمات مورد نیاز خود را آنلاین رزرو کنید و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما