اجرای مراسم در تهران

گروه موسیقی عرفانی آوای هجران

گروه موسیقی آوای هجران در سال ۱۳۸۲ پس از سالها تجربه در اجرای مراسم ترحیم و یادبود،جشن های ارگانی و شرکت های خصوصی،برنامه های مذهبی و مناسبتی با بهره گیری از نوازندگان جوان و با تجربه کشور ،خوانندگان برتر و چهره های به نام موسیقی کشور با رویکردی اخلاق محور تاسیس و با نگاهی نوین در عرصه موسیقی ملی تشکیل گردید و سعی در اشاعه و حفظ موسیقی اصیل ایرانی دارد.

لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را ، در مراسم ترحیم و یادبود ، جشنها و برنامه های ارگانی و گردهمایی های شما ، در روی صحنه اجرا نماید..

اجرای مراسم ترحیم و یادبود با سازهای عرفانی نی و دف اجرا میگردد. سازهای نی و دف سازهای پایه و انتخاب بقیه سازها بر عهده شما میباشد.لیکن پیشنهاد میشود برای بالا بردن سطح کیفی برنامه از یک ساز مکمل همچون سه تار ، تار ،سنتور، دیوان و عود در اجرا
استفاده شود.

گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران در کلیه نقاط تهران اعم از تالارها ، هتل ها ، منازل ، مساجد و سالن های اجتماعات به اجرای برنامه ترحیم با برترین نوازنندگان و خوانندگان کشور نموده است.

تصاویر اجرای مراسم در تهران

اجرای مراسم ترحیماجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم اجرای مراسم ترحیم

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما