منوی دسته بندی

اجرای مراسم ترحیم در شهرستان

اجرای مراسم ترحیم شهرستان

گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران با تجربه بالای اجرای مراسم ترحیم عرفانی در تهران ، به اجرای مراسم ترحیم شهرستان نیز میپردازد. اجرای مراسم ترحیم عرفانی در شهرهای مختلف با توجه به اقلیم فرهنگی انجام میگیرد و چینش سازها نیز بدین گونه خواهد بود .سازهای عرفانی نی دف تار  از جمله سازهای مناسب اجرای مراسم ترحیم عرفانی میباشد که در کنار این سازها میتوان از سازهای : کمانچه ، سنتور ، عود ، کلارینت و … استفاده کرد.

اجرای مراسم ترحیم شهرستان
اجرای مراسم ترحیم شهرستان

گروه موسیقی ترحیم آوای هجران و موسسه خدمات ترحیم هجران در شهرهای مختلف اعم از : رشت ، رودبار ، رامسر ، تبریز ، ارومیه ، شیراز ، جزیره کیش ، مشهد، گرگان ، گنبد کاووس ، اصفهان ، آمل ، بابلسر ، کاشان و … به اجرای مراسم ترحیم عرفانی پرداخته است . مراسم های اجرا شده در شهرهای مختلف در هتل ها ، تالارهای پذیرایی و در منازل صورت گرفته است .

رزرو و هماهنگی برای اجرای مراسم ترحیم در شهرستان مستلزم هماهنگی از قبل میباشد .

تصاویر اجرای مراسم ترحیم در شهرها مختلف :

اجرای مراسم ترحیم در شهرستان چگونه است ؟

گروه موسیقی آوای هجران با توجه به فرهنگ برگزاری مجالس ختم و سفارش میزبان نوع اجرا را انتخاب میکند .شما میتوانید لیستی از تصنیف های مورد نظر را نیز برای اجرا ارسال کنیدو همینطور نمونه اجرای مراسم در شهرهای مختلف را مشاهده کنید :

اجرای مراسم ترحیم در اصفهان :

مراسم ترحیم در ارومیه :

تالار مدائن قم :

تالار مدائن قم یکی از بهترین تالارهای پذیرایی در شهر قم میباشد که دارای بهترین امکانات صوت و تصویر نیز میباشد . گروه موسیقی عرفانی آوای هجران در شهر قم به اجرای مراسم ترحیم عرفانی پرداخته است که میتوانید گوشه ای از اجرا را مشاهده کنید.

تالار پذیرایی هتل بختیاری ورامین :

هتل بختیاری ورامین داری سالن بسیار شیک با پرسنل آموزش دیده ، کیفیت بالای غذا ، ظرفیت ۳۰۰ نفر و جایگاه اختصاصی اجرای مراسم ترحیم میباشد .

تصنیف عجب رسمیه
جان پدر کجاست این …

تالار پذیرایی تاج محل ساوه

گروه موسیقی عرفانی آوای هجران در مسیر اجرای مراسم ترحیم در شهرهای مختلف ایران ، در شهر ساوه و تالار مجلل تاج محل به اجرا پرداخته است .

اجرای تصنیف هوای گریه در شهرستان ساوه
تصنیف سلام آخر

ترحیم عرفانی :

همانطور که از نام اینگونه مراسم پیداست ، اینگونه اجرا در فضایی از موسیقی سنتی و عرفانی به همراه سازهای نی ، دف ، تار و … و خوانندگان مطرح کشور برگزار میشود . جهت دیدن نمونه اجرای مراسم ترحیم عرفانی و کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مدت زمان اجرا :

مدت زمان اجرای گروه موسیقی ترحیم یکساعت میباشد و بنا به سفارش میزبان مدت زمان اجرا قابل تغییر خواهد بود.

نحوه رزرو و مشاوره :

با توجه به اینکه اجرای مراسم خارج از تهران نیازمند هماهنگی بیشتر میباشد حتما در اولین فرصت نسبت به رزرو اقدام کنید . برای رزرو ، مشاوره و همینطور دریافت کامل نمونه اجرا بر روی لینک صفحه ارتباط با ما کلیک کنید.

اطلاعات تماس :

۰۲۱۹۱۰۱۶۴۷۴ – ۰۹۱۲۶۱۷۰۳۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما